شیائومی به دنبال قابلیت ارتقا حافظه رم برای MIUI است

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
11 اردیبهشت 1400

شرکت شیائومی همیشه سعی داشته قابلیت های بزرگی را برای اسمارتفون های خود رقم زند. اخیرا ویوو برای گوشی هوشمند ایکس 60 پرو قابلیت نرم افزاری در نظر گرفته که بوسیله آن افراد می توانند موجب ارتقا فضای حافظه رم در گوشی هوشمند شوند.

حال گزارش جدید حاکی از آن بوده که شیائومی هم چنین برنامه ای داشته و قصد دارد قابلیتی مشابه ویوو را برای رابط کاربری MIUI به کار گیرد. این ویژگی اجازه خواهد داد افراد به ارتقا حافظه رم پرداخته بدون اینکه از نظر سخت افزاری ارتقایی صورت گیرد.

در واقع قابلیت ویوو 3 گیگابایت حافظه رم بیشتر را به لطف فضای ذخیره سازی رقم می زند و در سوی دیگر قابلیت شیائومی متفاوت بوده و موجب خواهد شد تا شاهد ارتقا حافظه حداکثر 1 گیگابایت باشیم.

به هر حال این اطلاعات از طریق کد منبع های MIUI 12 کشف شده و مشخصه ای با نام مموری اکستنشن آشکار گشته است. پیش بینی می شود بزودی این ویژگی توسط شیائومی معرفی شده و برای نسخه بعدی رابط کاربری در نظر گرفته شود.

ناگفته نماند مشخص نیست آیا گوشی های پرچمدار شیائومی به این ویژگی مجهز می شود یا آن که باید روی گزینه های اقتصادی هم چنین قابلیت را شاهد باشیم. امیدواریم محدودیتی در کار نباشد زیرا چنین ویژگی بیشتر مناسب گوشی های ضعیف و اقتصادی است.

به هر حال برای کسب اطلاعات تکمیلی باید منتظر ماند.

منبـع Gsmarena
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها شیائومی