فروش بالای تلویزیون هوشمند شیائومی در چین

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
04 اسفند 1399

در سال 2013 ، شیائومی وارد بازار تلویزیون های هوشمند شد. اکنون، این شرکت یکی از محبوب ترین مارک ها به ویژه در بازارهای آسیا است و حتی بیشترین میزان فروش را در کشور خود، چین، طی سال 2020 به ثبت رسانده است.

تقریباً 8 سال پس از اولین ورود به بازار، غول فناوری چینی موفقیت چشمگیری را کسب کرده و به یکی از رهبران بازار نیز تبدیل شده است. به تازگی، این شرکت اعلام کرد که سال گذشته، نمونه کارها از تلویزیون هوشمند خود به بالاترین تعداد محموله در چین دست یافته است. قابل ذکر است، این دومین سال متوالی است که سازنده محبوب الکترونیک بازار را هدایت می کند. این شرکت موفقیت را در حساب رسمی Weibo خود به اشتراک گذاشته و حتی یک پوستر تصویر نیز منتشر کرد.


علاوه بر این، گزارش MyDrivers همچنین اضافه کرد که Redmi، نیز سال گذشته موفقیت چشمگیری داشته است. این شرکت تابعه همچنین تلویزیون های هوشمند تولید می کند و در لیست رتبه بندی چهارم شد. جالب اینجاست که این شرکت همچنین افزود که بزودی خبر جدیدی را اعلام خواهد کرد. متأسفانه، در حال حاضر مشخص نیست كه آیا این شركت قصد دارد تلویزیون هوشمند جدیدی را راه اندازی كند یا دستگاه جدید دیگری از خط تولید دیگری. بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید