شیائومی ویدیوئی از باز شدن بخش های مختلف ردمی نوت 10 پرو (مکس) منتشر کرد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
18 اسفند 1399

شیائومی سری ردمی نوت 10 را چهارم مارس در هند و سایر بازارهای جهانی رونمایی کرد. انتظار می رود فروش این دستگاه ها در بازار جهانی از چند روز دیگر و در بازار هند از 16 مارس آغاز شود. حال به تازگی شیائومی به صورت رسمی از اجزای تشکیل دهنده ردمی نوت 10 پرو / ردمی نوت 10 پرو مکس رونمایی کرده است.

در ویدئویی که به طور رسمی توسط شیائومی در یوتوب منتشر شده است، مدل Gradient Bronze از نسخه جهانی ردمی نوت 10 پرو به طور کامل از هم باز می شود. در حال حاضر مشخص شده است که این دستگاه تقریباً مشابه مدل هندی ردمی نوت 10 پرو مکس است.

این ویدیو با برداشتن درپوش پشت صفحه و نشان دادن قسمت پشتی دستگاه آغاز می شود. در اینجا ما سه بخش را از قبل می بینیم؛ قسمت بالایی با پردازنده، فضای ذخیره سازی، دوربین، یکی از بلندگوهای دوگانه و باتری در وسط و قسمت پایین.

ابتدا قسمت داخلی پنل پشتی که دارای دوربین و درپوش پردازنده است به همراه قاب جانبی برداشته می شود. این قسمت همچنین به سنسور اثر انگشت جانبی ارتباط دارد. همانطور که می دانیم، LED Flash در کنار ستاپ دوربین قرار دارد و در اینجا به نظر می رسد شیائومی آن را روی مادربرد لحیم کرده است.

در ادامه ویدیو، حسگر بزرگ 108 مگاپیکسلی سامسونگ HM2 را به همراه حسگر فوق عریض و سنسورهای تله ماکرو و عمق مشاهده می کنیم. توجه داشته باشید که همه آن ها به صورت جداگانه قرار می گیرند و نه به صورت یک ماژول واحد. قسمت بالایی آن نیز دارای فرستنده مادون قرمز و جک صوتی 3.5 میلی متری است.

در مرکز آن، دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی مستقر است که با چرخاندن قسمت بالایی تنظیمات مشخص می شود. بخش معکوس شده بالایی نشان دهنده پردازنده و رم LPDDR4x که توسط یک صفحه فلزی و جایگاه سیم کارت کاور شده است.

همچنین یکی از بلندگوهای استریو یا واحد دریافت در واقع بر روی قاب میانی ثابت شده است و نه قسمت بالایی که در بالا دیدیم. در ادامه با جدا کردن باتری از موقعیت مرکزی، جزئیات تولید به ما نشان داده می شود. باتری 4920 میلی آمپر ساعتی یا به صورت تیپیکال 5020 میلی آمپر ساعت از نوع پلیمری Li-ion، توسط شرکت چینی Sunwoda Electronics Co Ltd ساخته شده است.

در نهایت و در پایان ویدیو، صفحه نمایش و قسمت پایینی را می بینیم. در اینجا، پورت پایینی بلندگوی دوم، پورت USB نوع C و موتور لرزش خطی محور Z قرار دارد که از طریق یک کابل روبان طویل به مادربرد متصل می شود.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مای شیائومی، جدیدترین گوشی های هوشمند این کمپانی را خریداری کنید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید