شیائومی طرحی را برای تلفن های هوشمند سه بعدی به ثبت رسانده است

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
03 اسفند 1399

در گذشته چندین تلفن هوشمند سه بعدی وجود داشته است، با این حال، هیچ یک از آنها بلند نشدند. از این رو، شرکت های بزرگ سعی نکردند روی آن سرمایه گذاری کنند. اما اکنون شیائومی از رنگ آبی خارج شده و طراحی چنین گوشی را به ثبت رسانده است.

بر اساس LetsGoDigital، نرم افزار موبایل پکن شیائومی ماه گذشته (ژانویه 2021) برای این حق ثبت اختراع با بولتن طراحی بین المللی، بخشی از WIPO (دفتر مالکیت معنوی جهان)، اقدام کرد. اما در کمال تعجب، درخواست این حق ثبت اختراع ظرف یک ماه تأیید شد و اسناد آن در 5 فوریه 2021 منتشر شد.

این طراحی یک گوشی هوشمند را بدون ماژول حفره دار، یا منافذ بازشو به نمایش می گذارد. از این رو، این می تواند یک دوربین کم نمایشگر داشته باشد. بعلاوه، در پشت، این دستگاه در مجموع چهار دوربین ، یکی در هر گوشه را در خود جای داده است.

در حالی که، در سمت راست یک کلید پاور به همراه یک دکمه تنظیم صدا و در سمت چپ دارای یک اسلات سیم کارت است. سرانجام ، در پایین گوشی یک درگاه USB Type-C، جک هدفون 3.5 میلی متری، سوراخ هایی برای بلندگو و همچنین میکروفون قرار دارد.

تا آنجا که به آن چهار دوربین مربوط می شود، می توان از آنها برای عکاسی سه بعدی و فیلمبرداری استفاده کرد. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، در گذشته تلفن های زیادی مانند HTC Evo 3D و LG Optimus 3D با ویژگی های مشابه وجود داشته اما موفق نشدند. در واقع، اکنون 3D و سرگرمی ها با 3D و AR جایگزین شده اند. بنابراین، در آینده نزدیک نمی بینیم که شیائومی یک تلفن هوشمند سه بعدی راه اندازی می کند.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها شیائومی