شیائومی 5هزارمین فروشگاه Mi Home در چین را افتتاح کرد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
16 فروردین 1400

شیائومی جدیدترین فروشگاه Mi Home خود را در شهر Shenyang واقع در چین، رسماً افتتاح کرد. افتتاح این فروشگاه یک نقطه عطف برای این برند تجاری محسوب می شود زیرا 5000مین فروشگاه Mi Home است. نکته جالب دیگر در مورد فروشگاه جدید این است که اولین فروشگاه با لوگوی جدید شیائومی به شمار می رود.

این فروشگاه Mi Home میزبان تعدادی از محصولات جدید شیائومی از جمله می 11 پرو، می 11 اولترا و ردمی K40 است که اخیراً رونمایی شده اند. این شرکت همچنین به عنوان بخشی از فعالیت های مربوط به افتتاح فروشگاه، وعده تخفیف مناسبی به مشتریان داده است.

فروشگاه های اختصاصی Mi Home، بخشی مهم در موفقیت برند شیائومی بوده است. احیای مجدد این نام تجاری پس از سال 2015 را می توان در تلاش برای ایجاد فروشگاه های Mi Home در بسیاری از شهرها و نزدیک کردن محصولات برند به طرفداران جستجو کرد. باید گفت که گسترش سریع این فروشگاه ها نیز بسیار شگفت آور بوده است. در سال 2017، شیائومی تنها 100 فروشگاه Mi Home در چین داشت و قصد داشت این تعداد را به 200 فروشگاه برساند. در دسامبر سال 2020، این شرکت افتتاح 1000مین فروشگاه Mi Home را در چین اعلام کرد. این که چگونه این برند توانسته در مدتی کوتاه، این تعداد را به 5000 فروشگاه افزایش دهد، بسیار قابل توجه است. این یعنی در مجموع 4000 فروشگاه در سه ماه گذشته افتتاح شده است. گزارش شده است که این برند در ژانویه سال جاری، 1000 فروشگاه Mi Home را در چین افتتاح کرده است.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها شیائومی