اسپیکر Mi Smart شیائومی به زودی با قیمت حدوداً 60 یورو در اروپا عرضه می شود

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
26 مهر 1399

شیائومی ماه گذشته اولین اسپیکر مجهز به دستیار صوتی گوگل را در هند عرضه کرد. اسپیکر Mi Smart با قیمت اولیه ویژه 3499 روپیه (معادل 48 دلار) در هند عرضه شد. این محصول نسبت به جدیدترین اسپیکر هوشمند گوگل یعنی Nest Audio که با قیمت ویژه 6999 روپیه (معادل 95 دلار) عرضه شد، نصف قیمت است.

خبر خوب برای آن دسته از افرادی که در اروپا زندگی می کنند و به دنبال راهی برای خرید این اسپیکر بوده اند این است که به گزارش Winfuture، شیائومی به زودی این محصول را در این قاره عرضه می کند. این منبع می گوید که آن ها از طریق خرده فروش ها مطلع شده اند که به زودی این اسپیکر در اروپا عرضه خواهد شد. همان طور که در تصاویر پیوست شده مشاهده می کنید، به نظر می رسد این اسپیکر با رنگی متفاوت از آن چه در هند به فروش می رسد، در اروپا عرضه خواهد شد. ظاهر اسپیکر هم بسیار شبیه به اسپیکر Sonos One است.

به نظر می رسد که این محصول، قیمت مقرون به صرفه خود را حفظ خواهد کرد زیرا منبع مذکور اعلام کرده است که طبق اطلاعات آن ها، این محصول در اسپانیا با قیمت 52.99 یورو و در پرتغال با قیمت 59.95 یورو به فروش می رسد. بلندگوی Nest Audio گوگل در بسیاری از کشورهای اروپایی در دسترس نیست اما قیمت آن در آلمان 97.47 یورو است.

اسپیکر Mi Smart دارای واحد بلندگوی 12 وات 2.5 اینچی است که صدای آن به اندازه کافی بلند است تا تمام اتاق را در بر گیرد. این محصول مجهز به دکمه های حساس به لمس از جمله یک دکمه mute در بالای خود و همچنین دو میکروفون دوربرد برای دریافت فرمان های صوتی است. این محصول از طریق وای-فای 2.4 و 5 گیگاهرتز متصل می شود و همچنین محهز به فناوری بلوتوث 4.2 است. شما می توانید دو واحد از این اسپیکر را برای یک ستاپ استریو جفت کنید. وزن آن 853 گرم است اما از آن جا که با باتری کار نمی کند، احتیاجی نیست آن را با خود حمل کنید.

هنوز تاریخی برای عرضه این محصول اعلام نشده است اما می توان انتظار داشت که فروش آن پیش از پایان ماه اکتبر آغاز شود.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید