این قابلیت فعلا فقط در گوشی‌های اندروید فعال است

امکان پاسخ به پیام‌ها به می بند 6 اضافه شد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
30 اردیبهشت 1400

دست‌بند هوشمند می بند 6 (Mi Smart Band 6) آخرین ردیاب تناسب اندام شیائومی است که به بازار عرضه شده است. از ماه مارس که شیائومی از می بند 6 رسما رونمایی کرد، این گجت پوشیدنی راه خود را به بازار بسیاری از کشورهای جهان پیدا کرده است. کمپانی شیائومی تایید کرده که تنها پس از یک ماه از رونمایی این ردیاب تناسب اندام، بیش از یک میلیون دستگاه از می بند 6 به سرتاسر جهان ارسال شده است. اکنون، پس از گذشت دو ماه از عمر می بند 6، این گجت قرار است به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را دریافت کند که یک قابلیت کلیدی را به این دستگاه اضافه می‌کند. 

می بند 6 اندکی بعد از عرضه، آپدیتی دریافت کرد که امکانات ردیابی کیفیت خواب آن را افزایش می‌داد. این به‌روزرسانی جدید که با شماره نسخه‌ی 1.0.1.32 منتشر می‌شود، در واقع دومین به‌روزرسانی نرم‌افزاری این دستگاه خواهد بود. 

به‌روزرسانی جدید می بند 6 را باید با اپ همراهش یعنی Mi Fit نسخه‌ی  v5.1.0 دریافت کنید. در نتیجه اگر هنوز اپ Mi Fit خود را آپدیت نکرده‌اید، برای دریافت به‌روزرسانی جدید آن به اپ استور گوگل پلی، اپ استور Mi و یا اپ استور اپل مراجعه کنید.

با توجه به متن رسمی شیائومی، این به‌روزرسانی جدید قابلیت پشتیبانی از پاسخ به پیام‌ها را به این گجت پوشیدنی اضافه می‌کند. لذا به این ترتیب، می بند 6 به اولین ردیاب تناسب اندام شیائومی تبدیل می‌شود که امکان پاسخ دادن به پیام‌ها را خواهد داشت.

متاسفانه هنوز دقیقا مشخص نیست که این قابلیت چگونه کار می‌کند، ولی فعلا به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی به نسخه‌ی چینی دستگاه محدود شده و تنها می‌توان پیام‌های از پیش آماده‌شده را در پاسخ به پیام‌ها و تماس‌ها ارسال کرد. گفتنی است که فعلا این قابلیت تنها روی گوشی‌های اندروید فعال است.

علاوه بر رفع باگ‌ها، امکانات دیگری نظیر تایمر تکنیک Pomodoro، افزایش سرعت هدف در هنگام دویدن در فضای باز، پشتیبانی از سرویس‌های حمل و نقل جدید از جمله Greentown ،Ganzhou و Shaoxing نیز در این به‌روزرسانی فراهم شده‌اند.

متن رسمی تغییرات ایجاد شده در به‌روزرسانی نرم‌افزاری 1.0.1.32 می بند 6

  • اضافه شدن زمان‌سنج تکنیک Pomodoro
  • افزایش سرعت هدف در هنگام دویدن در فضای باز
  • پشتیبانی گوشی‌های اندروید از پاسخ به پیام‌ها و تماس‌ها
  • کارت حمل و نقل عمومی: پشتیبانی از شرکت‌های  Greentown ،Ganzhou و Shaoxing
  • رفع باگ‌ها

اگر شما هم از نسخه‌ی جهانی می بند 6 استفاده می‌کنید، نظر خود راجع به تغییرات ایجادشده در به‌روزرسانی جدید را با ما به اشتراک بگذارید.

برای خرید دست‌بند هوشمند می بند 6 می‌توانید به فروشگاه مای شیائومی مراجعه کنید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید