بروزرسانی MIUI 12 برای شیائومی می میکس 3 در بازارهای جهانی ارائه شد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
26 مهر 1399

در ماه آگوست شیائومی بروزرسانی MIUI 12 را برای می میکس 3 در چین ارائه داد. حالا دو ماه بعد از آن، این تلفن هوشمند شروع به دریافت این بروزرسانی در بازارهای جهانی کرده است.

MIUI 12، آخرین نسخه رابط کاربری شیائومی، انیمیشن‌های جدید، حالت تاریک 2.0، صفحه همیشه روشن انیمیشنی (AOD+)، سوپر والپیپر و موارد دیگر را به ارمغان می‌آورد. این شرکت در اواخر آوریل از آن رونمایی کرد و از آن زمان، آن را به دستگاه‌های واجد شرایط در سراسر جهان عرضه کرده است.

می میکس 3 آخرین مدل از سری می میکس است. در سال 2018 با MIUI 9 مبتنی‌بر اندروید اوریو عرضه شد. بعداً به MIUI 10 و MIUI 11 و مبتنی‌بر اندروید 9 و 10  بروزرسانی شد.

حالا شیائومی شروع به ارائه MIUI 12 برای این گوشی کرده است. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، نسخه چین در ماه آگوست بروزرسانی شد. حالا بروزرسانی برای نسخه‌های جهانی و روسی این گوشی شروع شده است.

در حال حاضر نسخه "بتای پایدار" وجود دارد، به این معنی که فقط برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است. شماره ساخت نسخه‌های جهانی و روسی تلفن‌ به ترتیب V12.0.1.0.QEDMIXM و V12.0.1.0.QEDRUXM است.

اگر اشکال عمده‌ای وجود نداشته باشد، انتظار داریم این شرکت بروزرسانی را برای همه کاربران منتشر کند.


در پایان اگر به خرید گوشی‌های هوشمند شیائومی علاقه‌مند هستید، می‌توانید از صفحه گوشی‌های هوشمند شیائومی در فروشگاه ما دیدن نمایید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید