شیائومی می 11 اولترا آپدیت MIUI 12.5.4.0 را به همراه بهینه ساز دوربین DXOMARK دریافت می کند

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
11 اردیبهشت 1400

شیائومی می 11 اولترا را به صورت پیش فرض همراه با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی بر اندروید 11 روانه بازار کرد. هفته گذشته این شرکت شروع به ارائه به روزرسانی MIUI 12.5 برای این گوشی هوشمند در چین کرد. حالا در فاصله چند روز، این شرکت در حال عرضه بیلد دیگری است که بهینه سازی دوربین DXOMARK را به ارمغان می آورد.

به تازگی حساب رسمی شیائومی در Weibo اعلام کرده که این شرکت بروزرسانی MIUI 12.5.4.0 را برای می 11 اولترا منتشر کرده است. این به روزرسانی، 13 بهینه سازی دوربین DXOMARK را به همراه دارد. با این حال، لیست رسمی تغییرات این بیلد (V12.5.4.0.RKACNXM)، اشاره ای به بهینه سازی های دوربین نداشته است. در عوض، تنها به بهینه سازی های مخصوص عملکرد فنی و بهبودهای مربوط به امنیت سیستم و همچنین پایداری اشاره شده است.

لیست تغییرات  MIUI V12.5.4.0.RKACNXM برای شیائومی می 11 اولترا

  • سایر

    • بهبود عملکرد فنی سیستم
    • بهبود موارد امنیتی سیستم و پایداری

به هر حال، از آنجا که شیائومی رسماً اعلامیه ای را برای این بروزرسانی منتشر کرده است، باید این 13 بهینه سازی دوربین DXOMARK را نیز به همراه داشته باشد. علاوه بر این، شایان ذکر است که هر دو گوشی می 11 اولترا و می 11 پرو، بیلد MIUI یکسانی را اجرا می کنند. از این رو، این به روزرسانی احتمالا برای می 11 پرو نیز در دسترس باشد. با این حال، انتظار نمی رود که بهینه سازی های دوربین برای می 11 پرو هم در دسترس باشد. در نهایت باید گفت که فعلا هیچ خبر رسمی از شیائومی در مورد در دسترس بودن این آپدیت برای نسخه های جهانی می 11 اولترا اعلام نشده است.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مای شیائومی، جدیدترین گوشی های هوشمند این کمپانی را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید