شیائومی جاروبرقی بی‌سیم 10K میجیا را با قیمت 1299 یوان (192 دلار) عرضه می‌کند

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
23 مهر 1399

شیائومی رسماً جاروبرقی بی‌سیم K10 میجیا را معرفی کرد. شیائومی دارای چندین جاروبرقی با مارک میجیا و مارک‌های دیگری مانند رویدمی، روبوراک، ویومی و غیره است. جاروبرقی بی‌سیم K10 میجیا در حال حاضر با قیمت 1299 یوان (192 دلار) پیش‌‎فروش می‌شود.

از نظر مشخصات، جاروبرقی بی‌سیم K10 میجیا مجهز به یک موتور بدون برس پرسرعت 125000 دوردردقیقه است که می‌تواند بلافاصله مکش قدرتمندی را شروع کند. قدرت مکش 150AW دستگاه، مکش فوق‌العاده‌ای را فراهم می‌کند تا از جمع‌آوری سریع گردوغبار، مو و ذرات قابل مشاهده اطمینان حاصل کند.

درعین‌حال جاروبرقی بی‌سیم دستی نیز به طراحی سیکلون 12 مخروطی استاندارد مجهز شده است. مخروط بیشتر به این معنی است که ذرات با قطر کوچکتر می‌توانند از هوای جمع‌شده جدا شوند که این امر جداسازی گردوغبار و گاز را بسیار بهبود می‌بخشد و از مسدود‌شدن فیلتر HEPA جلوگیری می‌کند. این امر عمر مفید فیلتر HEPA را بسیار افزایش می‌دهد.

بعلاوه جاروبرقی بی‌سیم K10 میجیا یک سیستم فیلتراسیون پنج برابر دارد تا 99.97٪ از گردوغبار ریز درحد 0.3 میکرون را فیلتر کرده و هوای پاک را تخلیه کند. اجزای فیلتر را می‌توان بدون جایگزینی مکرر عناصر فیلتر شست. این، باعث نظافت موثرتر می‌شود درعین‌حال دوام را بالاتر می‌برد.

از نظر هوشمندی، این جاروبرقی دارای یک صفحه‌نمایش LCD است که می‌تواند حالت نظافت، شارژ باقیمانده و اطلاعات خطا را به‌وضوح نمایش دهد.

علاوه‌براین جاروبرقی همچنین دارای بسیاری از ویژگی‌های هوشمندتر مانند برس کف القایی هوشمند، قفل الکترونیکی با یک دکمه، یکپارچه‌سازی مکش و کشیدن و باتری با طول عمر 65 دقیقه است.

هنوز در مورد زمان آغاز فروش خبری وجود ندارد. انتظار داریم که این شرکت در آینده‌ای نزدیک این محصول را در خارج از چین عرضه کند.


در پایان اگر به خرید جاروبرقی شیائومی علاقه‌مند هستید، می‌توانید از فروشگاه ما دیدن نمایید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید