شیائومی از لباسشویی 10 کیلوگرمی هوشمند MIJIA مجهز به NFC رونمایی کرد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
07 فروردین 1400

MIJIA، برند لوازم خانگی هوشمند شیائومی، ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی ارتعاشی MIJIA را معرفی کرده است. این ماشین لباسشویی، بزرگترین مدل از سری ارتعاشی این برند است. پیش از این، این برند مدل هایی با ظرفیت 3 کیلوگرم، 5.5 کیلوگرم و 8 کیلوگرم را با قیمت هایی بین 666 تا 999 یوان عرضه کرده بود. ظرفیت حمل این مدل 10 کیلوگرم است و 1599 یوان (تقریبا معادل 244 دلار) قیمت دارد. این گجت در حال حاضر در حالت پیش فروش است و کسانی که این محصول را پیش خرید می کنند، می توانند آن را با قیمت 1099 یوان (168 دلار) خریداری نمایند.

طبق گفته سازنده، ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی ارتعاشی MIJIA، توانایی شستشوی 48 پیراهن، 4 پرده یک متری از کف تا سقف، 16 جفت شلوار جین، چهار ست تختخواب و لباس های یک خانواده چهار نفره را دارد. این محصول از 16 برنامه شستشوی حرفه ای برخوردار است و پارچه های معمولی توسط آن قابل شستشو هستند. همچنین از آنجا که این محصول چندین برنامه شستشو دارد، می توان از آن برای شستن پارچه های ظریف یا رده بالا استفاده کرد. هشت برنامه از 16 برنامه شستشوی حرفه ای این دستگاه را می توان فقط با یک دکمه روی دستگاه فعال کرد. همچنین برنامه MIJIA به کاربران اجازه می دهد تا 8 برنامه حرفه ای دیگر را انتخاب کنند.

ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی ارتعاشی از حالت های تمیز کردن خودکار و خشک شدن هوا در داخل مخزن داخلی پشتیبانی می کند. در حالت تمیز کردن خودکار، جریان آب پر سرعت، آلودگی جمع شده در داخل و خارج مخزن را تمیز می کند و حالت خشک کردن هوا نیز با حذف رطوبت باقیمانده، از رشد باکتری در داخل مخزن جلوگیری می کند و از آلودگی ثانویه لباس جلوگیری می کند.

از نظر طراحی، بدنه دستگاه از مواد فلزی PCM ساخته شده و ضد آب و ضد رطوبت است. پوشش فوقانی از شیشه پانورامای میرایی ساخته شده است که واضح و شفاف است و دید واضحی به لباس های داخل دستگاه فراهم می کند. این پوشش همچنین دارای چندین ویژگی ایمنی برای جلوگیری از آسیب دیدگی هنگام بسته شدن است.

علاوه بر این، این ماشین لباسشویی را می توان از طریق برنامه MIJIA به یک دستگاه خانگی هوشمند مانند بلندگوی XiaoAI متصل کرد. در این حالت، می توان بلندگو را به نحوی تنظیم کرد که هنگام شستشوی دستگاه، بوق بزند یا به عنوان یادآوری موسیقی پخش کند. همچنین می توان قفسه خشک کن را طوری تنظیم کرد که هنگام پایان یافتن شستشو، انداخته شود. این دستگاه از طریق NFC به گوشی های هوشمند متصل می شود. بنابراین ممکن است برای متصل شدن به این ماشین لباسشویی، به یک گوشی هوشمند مجهز به NFC نیاز داشته باشید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید