شیائومی از نسل دوم اسپیکر هوشمند می رونمایی کرد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
20 فروردین 1400

شیائومی به تازگی مدل نسل دوم بلندگوی Mi AI خود را به بازار عرضه کرده است که دارای کیفیت صدای بهتر و همچنین تجربه بهتر در حوزه اینترنت اشیا (IoT) است. این محصول با قیمت پیش فروش 199 یوان (تقریبا معادل 30 دلار) در دسترس قرار گرفته است.

درست به مانند مدل قبلی، این بلندگوی Mi AI جدید نیز به شش میکروفن حلقه ای مجهز شده و از کانال Stereo پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد تا دو بلندگو را به هم متصل کنند و تجربه صدای فراگیر را داشته باشند.

این محصول همچنین از ترکیب چندین دستگاه برای پخش همزمان در کل خانه پشتیبانی می کند. این بلندگو همچنین دارای فرکانس پایین عمیق تری نسبت به مدل نسل قبلی است. طراحی کابین معکوس دستگاه نیز به بهبود اثر فرکانس پایین کمک می کند. همچنین این محصول با الگوریتم صدای جدیدی ارائه می شود که دامنه دینامیکی گسترده تری را ارائه می دهد.

لیست رسمی نشان می دهد که اسپیکر هوشمند می از پلتفرم IoT شیائومی پشتیبانی می کند که به بیش از 271 میلیون دستگاه هوشمند دسترسی دارد و همچنین از 89 سیستم عامل اینترنت اشیا از جمله Philips و Op پشتیبانی می کند. این دستگاه همچنین از XiaoAI و Mijia Smooth Connection پشتیبانی و امکان اتصال با یک کلیک را فراهم می کند.

با استفاده از درگاه مش بلوتوث داخلی، می توان این اسپیکر را به صدها دستگاه بلوتوثی مانند قفل های درب و محصولات روشنایی متصل کرد. چنین دستگاه هایی را می توان با دستورات صوتی مبتنی بر XiaoAI نیز پیکربندی کرد.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید