شیائومی و معرفی جاروربات Viomi Alpha 1C Robot

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
25 بهمن 1399

شرکت زنجیره ای زیست محیطی شیائومی ، ویومی، محصول جدید اینترنت اشیا را به بازار عرضه کرده است. این بار، یک جارو برقی ربات با عملکردهای جمع کننده و جمع آوری گرد و غبار محسوب می شود. جاروبرقی ربات Viomi Alpha 1C Robot محصولی سه در یک است که عملکردهای آن شامل جارو کردن، جمع کردن و جمع آوری گرد و غبار می شود. 

جاروبرقی ربات Viomi Alpha 1C از سیستم جمع آوری گرد و غبار اتوماتیک 2.0 استفاده می کند. هنگامی که ربات کار تمیزکاری را به پایان می رساند، برای شارژ به طور خودکار به پایه جمع آوری گرد و غبار برمی گردد. پایه جمع آوری گرد و غبار جدا از شارژ دستگاه، مکانی است که جارو برقی گرد و غبار جمع شده از طریق ربات را که هر دو به طور یکپارچه به هم متصل هستند، تخلیه می کند. پس از اتصال، جمع کننده گرد و غبار زباله های جمع شده در جارو را در کیسه گرد و غبار می مکد.

ظرفیت کیسه گرد و غبار 3 لیتر است که می تواند چرخه سرویس یک ماهه را برآورده کند. کیسه گرد و غبار یکبار مصرف است بنابراین شما فقط باید آن را دور بریزید پس از اینکه پر شد. علاوه بر این، عملکرد mopping ربات می تواند به تخریب مولکول های DNA باکتری کمک کند و به طور موثر باکتری‌ها را از بین ببرد. میزان عملکرد اشعه ماورا بنفش 99.99٪ با قابلیت از بین بردن میکروب هایی مانند E. coli ، Staphylococcus aureus ، Pseudomonas aeruginosa و سایر باکتری ها است.

ربات جمع کننده گرد و غبار Viomi از نقشه برداری لیزر چشم هوشمند AI پشتیبانی می کند، بنابراین می تواند مناطق محدود جابجایی، اتاق ها، جابجایی و کشیدن اتاق های تعیین شده را به موقع تنظیم کرد.

از نظر عملکرد، آلفا 1C از یک موتور بدون برس ژاپنی استفاده می کند و دارای قدرت مکش بالا 2500Pa است که قادر به مکیدن توپهای فولادی است. جاروبرقی رباتی یک باتری بزرگ 5200 میلی آمپری را با عمر باتری حداکثر 3.6 ساعته  یا جارو زدن مساحت 320 متر مربع را دربرمی گیرد. مخزن آب خلا از یک پمپ آب با کنترل میکرو الکتریکی استفاده می کند که دقیقاً می تواند سرعت آب و حجم آب را کنترل کنید تا به کف آسیب نرسد. 3 سطح حجم آب و 3 حالت برای انتخاب کاربران وجود دارد. به عنوان یک دستگاه هوشمند ، از کنترل صدا بلندگوهای XiaoAI نیز پشتیبانی می کند.

Viomi Alpha 1C Robot Vacuum دارای برچسب قیمت 3299 یوان (510 دلار) است و هم اکنون در JD.com به فروش می رسد.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید