منتظر تحولات شگرفی باشید!

اطلاعیه: تعطیلی بخش خبری مای شیائومی از یک تیر

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
01 تیر 1400

سایت مای شیائومی از تاریخ 26 بهمن 98 به صورت آزمایشی شروع به کار کرد و در حال حاضر که حدود یک سال و نیم از آن زمان می گذرد تصمیم گرفته ایم در استراتژی اولیه سایت تغییراتی ایجاد کنیم و با نقشه راه جدیدی در خدمت شما کاربران و علاقمندان به برند شیائومی باشیم.

سایت مای شیائومی از دو بخش مهم خبری و فروشگاهی تشکیل شده است. ما سعی کردیم در بخش خبری، اخبار روز دنیای شیائومی، محصولات جدید و آموزش ها و هر آنچه که لازم است درباره این برند بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. در بخش فروشگاهی نیز تلاش ما بر این بود که در زمینه خرید آنلاین تمام محصولات برند شیائومی در کنار شما باشیم.

با توجه به بازخورد هایی که از کاربران دریافت کردیم و همچنین ایده های جذابی که در سر داریم تصمیم گرفتیم تغییراتی ساختاری در سایت ایجاد کنیم. تا به امروز بخش محتوا بخش اصلی سایت بود اما از امروز تمرکز ویژه ما بر روی بخش محصولات شیائومی است و بخش محتوا به عنوان یک بخش کمکی در کنار محصولات فروشگاه فعالیت می کند. با توجه به اینکه سایت های زیادی در حال حاضر اخبار تکنولوژی روز دنیا را به صورت تخصصی و در لحظه کار می کنند و در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می کنند تصمیم گرفتیم ما فعالیت در این حوزه را و به این شکلی که تا الان وجود داشت متوقف کنیم و سعی کنیم یک فروشگاه کاملا حرفه ای با محصولات به روز و تجربه خریدی که هر روز آن را برای شما لذیذ تر کنیم فراهم کنیم.

از امروز شما وقتی وارد سایت مای شیائومی شوید با فروشگاه آنلاین مای شیائومی مواجه می شوید. در صفحه هر محصول سعی میکنیم محتوای اختصاصی آن محصول را در اختیار شما قرار دهیم. به عنوان مثال اگر قصد خرید می بند 6 دارید احتمالا دوست دارید بدانید تفاوت آن با می بند 5 چیست؟ یا آموزش کار با آن را به صورت ویدیویی ببینید. ما در ساختار جدید محتوای اختصاصی برای آن محصول ایجاد می کنیم تا با چشم بازتری خرید خود را انجام دهید.

البته اخبار مهم و جذاب را همچنان می توانید از شبکه های اجتماعی ما (اینستاگرام و تلگرام) ما دنبال کنید.

امیدواریم این تغییرات باعث شود در درجه اول یک فروشگاه ایده آل و جذاب برای شما ایجاد کنیم و در درجه دوم یک حس خرید خوب را که تا به حال در هیچ فروشگاه آنلاینی تجربه نکرده اید در شما ایجاد کنیم. به مرور جشنواره های جذاب مای شیائومی و امکانات جدید فروشگاه رونمایی می شوند. شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا به عنوان اولین نفرات از جشنواره های تخفیف و قرعه کشی ها مطلع شوید.


دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها مای شیائومی