شیائومی Mi Home به عنوان برترین فروشگاه اختصاصی گوشی های هوشمند در هند معرفی شد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
16 فروردین 1400

اخیرا یک نظرسنجی توسط UNOMER نشان داده است که خرده فروشی های مخصوص فروش محصولات شیائومی در هند، بیشترین جذابیت را در بین مصرف کنندگان هندی داشته است. این مطالعه نشان داد که فروشگاه Mi Home از دیدگاه چندین پارامتر رضایت مشتری که در سوالات نظرسنجی مطرح شده بود، اولین انتخاب مخاطبان برای داشتن  یک تجربه هیجان انگیز است.

در این نظرسنجی از پاسخ دهندگان خواسته شد که میزان رضایت خود را بر اساس معیارهای مختلف ارزیابی کنند و سپس درصد رضایت برای هر پارامتر در فروشگاه های انحصاری خرده فروشی گوشی های هوشمند در هند محاسبه شد.

مطالعه شرکت تحقیقاتی Unomer با عنوان «گزارش تحقیقاتی بنچمارک خرده فروشی گوشی های هوشمند CSAT» با هدف محاسبه رضایت مشتری در طیف گسترده ای از خرده فروشان انحصاری گوشی های هوشمند پیشرو در هند از جمله شیائومی، سامسونگ، اوپو، اپل و چندین شرکت دیگر انجام شده است. برخی از پارامترهای رضایت مشتری در این مطالعه شامل چیدمان فیزیکی، گزینه های تأمین مالی خرید موجود، نحوه سیستم پرداخت، دانش کارکنان و سایر موارد بوده است.

فروشگاه های Mi Home در معیارهای دانش کارکنان، روند صورتحساب / تسویه حساب و گزینه های تأمین مالی، دارای میانگین امتیاز حدود 62٪ بودند که بالاترین میزان در بین فروشگاه های انحصاری خرده فروشی مورد بررسی بود. شیائومی از زمان تأسیس فروشگاه های Mi Home در هند، پیشرفت چشمگیری داشته است و هم اکنون 75 فروشگاه از این دست در 19 شهر در سراسر شبه قاره هند گسترش یافته است.

Sunil Baby،  یکی از مدیران شیائومی هند، در واکنش به گزارش UNOMER، با ابراز خوشحالی از این گزارش، فروشگاه های Mi Home را به عنوان بهترین فروشگاه های انحصاری گوشی های هوشمند برتر هند معرفی کرد. وی گفت که برند می به دنبال پیشرفت در تمامی شاخه های خود است و همچنان رضایت خاطر مشتریان پرشور خود را در سراسر هند فراهم می کند. وی تأکید کرد که فروشگاه های Mi Home دارای طراحی معماری منحصر به فردی هستند و با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده اند که این موضوع، با کارکنان و محصولات عالی ترکیب می شود و در نهایت تجربه منحصر به فردی را برای مشتریان هندی خود فراهم می کند.

شیائومی اطمینان داده است که در راستای حفظ کیفیت و حتی ارائه عملکردی فراتر از انتظارات در استانداردهای بالایی که برای خود تعیین کرده است، تلاش خواهد کرد.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها شیائومی