ردمی از برنامه های خود برای محبوب سازی گوشی های گیمینگ با عرضه K40 گیمینگ خبر داد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
12 اردیبهشت 1400

مدیر کل ردمی، لو وایبینگ (Lu Weibing)، دیدگاه خود را در مورد عدم پذیرش گوشی های هوشمند گیمینگ ارائه کرده و تأکید کرده است که این شرکت از نظر فراهم کردن مقدمات محبوبیت بیشتر گوشی های هوشمند گیمینگ در بازار، برنامه هایی دارد. این بیانیه لو وایبینگ، در پی رونمایی از ردمی K40 Gaming Edition است که به تازگی در چین روانه بازار شده است.

ردمی K40 Game Enhanced Edition اولین گوشی هوشمند گیمینگ شیائومی، خارج از برند بلک شارک است. این شرکت انتظار دارد که این محصول به دلیل ویژگی های چشمگیر در حوزه تجربه بازی و مقرون به صرفه بودن، مورد توجه مشتریان خود قرار گیرد. لیو وایبینگ اعلام کرد که ردمی به دلیل عدم محبوبیت گوشی های هوشمند مخصوص بازی، تصمیم گرفته تا به بازار گوشی های هوشمند گیمینگ ورود کند.

گوشی مخصوص بازی ردمی، ارزان ترین مدل موجود در بازار است زیرا گوشی های مخصوص بازی عمدتا گران قیمت هستند. وایبینگ قیمت های بالا را به هزینه بالاتر تولید گوشی های هوشمند گیمینگ با کیفیت پریمیوم نسبت داد. تهیه یک پردازنده مناسب، صفحه نمایش مناسب، حافظه و سایر جنبه های تولید و بازاریابی با هم ترکیب می شوند تا هزینه این گوشی ها به طور کلی بالا باشد.

K40 Game Enhanced با قیمت حدودا 2000 یوان (310 دلار) به فروش می رسد و با اختلاف، ارزان ترین گوشی هوشمند مخصوص بازی در بین برندهای محبوب است. این گوشی طی اولین فروش خود در چین، در عرض یک دقیقه آمار بسیار خوبی را ثبت کرده است. انتظار می رود که استقبال از K40 Gaming در چین، با عرضه این گوشی در کشورهای دیگر طی هفته های آینده، ادامه پیدا کند. حدس و گمان هایی وجود دارد که این گوشی به عنوان پوکو F3 GT در هند روانه بازار می شود.

ردمی K40 از یک فاکتور کلی قابل توجه برخوردار است و دارای وزن نسبتاً کمتری نسبت به رقبای خود مانند ASUS ROG Phone 5 و Nubia Red Magic 5 است. بنابراین، طراحی این گوشی سبک تر و کم ضخامت تر از رقبای فعلی خود است و نشان دهنده تحقیق و تلاش نوآورانه ای است که شیائومی در طراحی و تولید این گوشی انجام داده است. این شرکت فروش حداکثر 1.7 میلیون دستگاه از ردمی K40 Gaming Enhanced Edition را فقط در چین هدف قرار داده است و نتایج اولیه نشان می دهد که این چشم انداز برای این مدل، کاملا دست یافتنی است.

مدیر کل ردمی همچنین خاطر نشان کرد که افزایش محبوبیت گوشی های هوشمند گیمینگ می تواند کار دشواری باشد اما این شرکت به دلیل فرصت هایی که پیش رو دارد، آماده است تا خود را وقف این هدف کند.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه مای شیائومی، جدیدترین گوشی های هوشمند این کمپانی را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید