فروش 250 هزار دستگاه POCO M3 در هند طی 10 روز

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
04 اسفند 1399

POCO هند از بخش جهانی کمی منحصر به فرد است. اخیراً، این شرکت طلسم جدید "Made Of Mad" را اعلام کرد. همچنین، نه تنها تلفن های هوشمند ارزان قیمت بیشتری به هند آورده است بلکه توانسته در مدت زمان کوتاهی واحدهای بیشتری را به فروش برساند. آخرین عضو این لیست POCO M3 با شماره های فروش آن در Flipkart است.

POCO در یادداشت مطبوعاتی گفت که در حال حاضر بیش از 250،000 واحد POCO M3 را در کمتر از دو هفته (به طور دقیق 10 روز) از فروش آنلاین در هند فروخته است. اگر به یاد بیاورید، این شرکت گوشی هوشمند ارزان قیمت در کشور را در تاریخ 2 فوریه اعلام کرد. با این حال، این گوشی برای اولین بار فقط یک هفته بعد به فروش رسید.

این همچنین پس از اعلامیه رسمی شرکت در مورد فروش بیش از 150،000 واحد در اولین فروش که در 9 فوریه اتفاق افتاد، POCO همچنین می گوید که بیش از 30 طرفدار POCO طرفدار و پاسخ مشتری در Flipkart داشته است.

در صورتی که نمی دانید، POCO به طور انحصاری از طریق بستر تجارت الکترونیکی Flipkart دستگاه های خود را (شامل POCO M3) به فروش رسانده است. با در نظر گرفتن این کانال مجزا، فقط می توانیم تصور کنیم که اعداد بیشتر شوند.

POCO M3 با مشخصات فنی مانند صفحه نمایش 6.53 اینچی FHD +، چیپ ست اسنپدراگون 662، باتری 6000 میلی آمپر ساعت و پنل پشتی چرمی با قیمت 10999 پوند (151.87 دلار) آغاز به کار کرد. اگرچه قیمت در مقایسه با مناطق دیگر کمی شیب دار است، اما در مقایسه با رقبای هند قطعاً ارزش خوبی دارد.

گفته شد ، اگر کسی هستید که نتوانستید ترس از POCO M3 خود را بدست آورید، زیرا فروش بعدی فردا است، یعنی 23 فوریه. این رنگ در انواع رنگ های زرد ، سرد آبی و Power Black وجود دارد و دارای 6 گیگابایت رم، گزینه های ذخیره سازی 64 گیگابایت است.


منبـع GIZMOCHINA
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید