جشنواره یلدای مای شیائومی: قرعه کشی دو جایزه ویژه برای خریداران خوش شانس

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
20 آذر 1400

یلدا داره میرسه و مای شیائومی هم مدت زیادیه که جشنواره نداشته، با خودمون گفتیم چی بهتر از این که الان یه جشنواره فوق العاده برای کاربرامون داشته باشیم. جشنواره ای که با یک قرعه کشی و دو جایزه جذاب همراهه که آخر مطلب میگیم جایزه اش چیه.

زمان جشنواره و قرعه کشی

جشنواره یلدای مای شیائومی از امروز 20 آذر شروع شده و تا 30 آذر ادامه داره. روز 30 آذر راس ساعت 19 توی پیج اینستاگرام مای شیائومی به صورت زنده قرعه کشی انجام میشه و همون لحظه با برنده ها تماس گرفته میشه و این خبر خوش بهشون اعلام میشه. کد های قرعه کشی تون رو میتونی توی پروفایلت ببینی.

چطور در قرعه کشی شرکت کنم؟

شاید باورتون نشه ولی با خرید کردن از فروشگاه مای شیائومی توی قرعه کشی به صورت اتوماتیک شرکت داده می شید. تصمیم گرفتیم شانس افرادی که محصول گرون تری خریداری میکنند بیشتر باشه بنابراین با هر یک میلیون تومان خرید یک شانس براشون در نظر گرفته میشه. مثلا کسی که جارو برقی Mop P به مبلغ 7 میلیون تومان خریداری میکنه 7 کد قرعه کشی دریافت میکنه و طبیعتا شانس بسیار بیشتری داره. برای خریداری زیر یک میلیون تومان هم یک کد قرعه کشی در نظر گرفته میشه. اما این جشنواره شامل لوازم جانبی مثل قاب و گلس و ... نیست.

جایزه اش چیه؟

سوال خوبی پرسیدید. بهترین بخش هر جشنواره جایزه اون هست که ما هم تصمیم گرفتیم با انتخاب یک جایزه متفاوت جذابترش هم کنیم. جایزه این جشنواره دو عدد اسموتی ساز قابل حمل مدل NU06 هست. یعنی شما می تونید همیشه یک اب میوه گیر طبیعی همراهتون داشته باشید. تصور کن که سر کار هستی یه پرتقال از یخچال در میاری میریزی داخل NU06 و در عرض چند ثانیه آب میگیری و یک آب پرتقال خنک طبیعی نوش جان میکنی. این محصول دو منظوره هست یعنی هم میتونی به عنوان آبگیری و یا خورد کن استفاده کنی و هم اینکه موتورش رو جدا کنی و یک درب روش قرار بدی و به عنوان قمقمه استفاده کنید. خلاصه اینکه به ما اعتماد کنید این جایزه فوق العاده جذاب هست:)

کلام آخر

اگر قصد خرید از مجموعه ماشیائومی رو داشتی ولی انگیزه اش رو نداشتی الان بهترین فرصته. شاید شما هم محصولت رو خریدی و هم جایزه رو بردی. روز 30 آذر ساعت 19 منتظرتون هستیم تا توی یک قرعه کشی هیجان انگیز لحظات خوبی رو کنار هم بگذرونیم.

ورود به فروشگاه مای شیائومی

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید