جشنواره یلدا مای شیائومی: قرعه کشی ساندبار برای خریداران تلویزیون

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
20 آذر 1400

برای مای شیائومی و به مناسبت شب یلدا دو جشنواره در نظر گرفتیم، یک جشنواره که توضیحاتش رو در مطلب قبلی گفتیم دو جایزه ویژه برای خریدارانی است که از فروشگاه مای شیائومی خرید می کنند. اما  یک جشنواره هم به صورت اختصاصی برای خریداران تلویزیون در نظر گرفتیم که علاوه بر شرکت در جشنواره قبلی در این جشنواره هم شرکت داده می شوند.

از 20 آذر یعنی همین امروز تا 30 آذر، مشتریانی که از مجموعه مای شیائومی تلویزیون خریداری کنند در قرعه کشی یک عدد ساندبار شرکت داده می شوند، مهم نیست که کدام مدل را خریداری میکنید شانس قرعه کشی برای همه مشتریان در این جشنواره یکسان در نظر گرفته می شود.

تلویزیون های شیائومی خوشبختانه پرفروش ترین محصول مجموعه مای شیائومی هست و به جرئت می توانیم بگوییم که حتی یک فیدبک منفی از مشتریان نداشتیم. پس چه فرصتی بهتر از این که هم یک محصول فوق العاده با کیفیت خریداری میکنید هم شانس برنده شدن یک عدد ساند بار به ارزش تقریبی 1 میلیون و 200 هزار تومان را داری. محصول ساندبار کار یک سینمای خانوادگی را در خانه شما انجام میدهد و لذت فیلم دیدن را دو چندان می کند.

وقتی که محصول به دستتان رسید اگر دوست داشتید یک فیلم از محصول بگیرید برای ما بفرستید تا در شبکه های اجتماعی با نام خودتان منتشر شود.

ورود به فروشگاه شیائومی

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید