فرصت استثنائی!

جشنواره زمستانی مای شیائومی به مدت یک ماه آغاز شد!

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
30 آذر 1399

در تاریخ 26 بهمن 98، سایت مای شیائومی به صورت آزمایشی افتتاح گردید. در شرایطی که حدود دو ماه به تولد یک سالگی وب سایت مای شیائومی باقی مانده است هنوز از حالت آزمایشی خارج نشده ایم و همچنان در حال اضافه کردن امکانات به سایت برای تجربه کاربری بهتر شما هستیم.

در این شرایط سخت اقتصادی به بهانه بلندترین شب سال تصمیم گرفتیم جشنواره ای یک ماهه با عنوان جشنواره زمستانی در مای شیائومی برگزار کردیم، تا سه نفر خریدار خوش شانس را به قید قرعه صاحب هدایای ویژه ای کنیم.

از یک دی تا 30 دی با هر یک میلیون تومان خرید یک شانس قرعه کشی دریافت می کنید و با اتمام جشنواره به صورت زنده در پیج اینستاگرام مای شیائومی قرعه کشی بین تمام خریداران انجام می دهیم تا سه نفر خوش شانس این جشنواره مشخص شوند.

جایزه چیه؟

جایزه اولین جشنواره مای شیائومی، سه عدد ساعت هوشمند هایلو LS02 است که به سه نفر طی قرعه کشی اهدا می شود. ساعت LS02 شیائومی در حال حاضر جزو پر فروش های مای شیائومی بوده و به همین دلیل به عنوان جایزه برای این جشنواره در نظر گرفته شده است. 

تا کی فرصت داریم؟

از یک دی تا سی دی فرصت دارید با هر خرید شانس خود را افزایش دهید. هر یک میلیون تومان خرید یک شانس قرعه کشی تلقی می شود، و به ازای هر شانس یک کد قرعه کشی در بسته بندی محصول شما قرار داده می شود و در روز قرعه کشی در صورتی که کد قرعه کشی شما برنده شد طی تماسی با شما و در صورت امکان با حضور در دفتر مای شیائومی جایزه را دریافت کنید.

برای اطلاع از دیگر تخفیف ها و جشنواره های مای شیائومی کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مای شیائومی را حتما دنبال کنید.

برای شرکت در جشنواره و خرید از فروشگاه مای شیائومی کلیک کنید

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید