جشنواره اقساط مای شیائومی: قسط اول به عهده ما!

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
02 تیر 1400

یکی از خدمات مهم و پرطرفدار فروشگاه مای شیائومی فروش اقساطی محصولات این برند خوشنام است. شما می توانید هر محصولی که در مای شیائومی چمشتان را گرفت انتخاب نمایید و تا 24 ماه به صورت اقساط پرداخت نمایید.

کل فرآیند خرید قسطی در مای شیائومی نهایتا یک هفته زمان می برد و اگر مدارک را به موقع ارسال نمایید حتی تا 3 روز هم این فرآیند کاهش می یابد.

وب سایت مای شیائومی برای فصل تابستان یک جشنواره جذاب برای بخش اقساط تدارک دیده است. کاربرانی که از یک تیر تا 31 تیر محصولی را به صورت قسطی از مای شیائومی خریداری کنند به قید قرعه و برای سه نفر قسط ماه اول از مشتری دریافت نمی شود. دقت کنید مبلغ هدیه صرفنظر از تعداد اقساط انتخابی شما در اقساط 24 ماهه محاسبه می شود و تقدیم می شود.

اگر هنوز شک دارید که از خدمات اقساط مای شیائومی استفاده کنید، باید بدانید که علاوه بر این جشنواره یک دستبند هوشمند می بند 6 بین تمام خریداران تیر ماه، چه خریداران نقدی و چه اقساطی قرعه کشی می شود و این دستبند هوشمند به یک برنده خوش شانس تقدیم می شود.

وب سایت مای شیائومی مرجع تخصصی کلیه محصولات برند شیائومی است. از تلویزیون های هوشمند شیائومی، تا جاروبرقی هوشمند و انواع ساعت های لمسی و هندزفری های بی سیم را می توانید با بهترین قیمت در وب سایت مای شیائومی تهیه کنید.

شما می توانید هر دو قرعه کشی را به صورت زنده از پیج اینستاگرام مای شیائومی در تاریخ 31 تیر مشاهده نمایید.

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید