نحوه بازیابی آیکون های نمادین سرویس های گوگل

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
21 آذر 1399

شرکت گوگل اخیرا با بروزرسانی سرویس های خود، آیکون این برنامه ها را نیز تغییر داد تا تجربه کاربری جدیدی را برای طرفداران و کاربران خود به وجود آورد. اما برخی افراد چندان تمایلی به آیکون جدید نداشته و بیشتر مایل هستند تا مدل های قدیمی را تجربه کنند. 

ما در این مطلب قصد داریم به صورت کامل نحوه بازیابی آیکون های نمادین سرویس های گوگل را برای شما شرح دهیم. بیشتر طرح های نسل جدید گوگل برای آیکون برنامه های خود، ترکیبی از چهار رنگ اصلی لوگو گوگل هستند تا مشخص باشد با چه برند و شرکتی رو به رو هستیم. 

این امر موجب شده تا بسیاری از افراد به اشتباه برنامه ای را جای برنامه دیگر به کار گیرند و در نهایت گمراه می شوند. این برنامه های سرویس گوگل شامل جیمیل، مپ، فوتو و برخی دیگر می‌شود. اگر با آیکون جدید این برنامه ها چندان موافق نیستید، بهتر است به ادامه مطلب مراجعه کرده تا اطلاعات کسبی بدست آورید.


بازیابی آیکون ها در سیستم عامل اندروید

مرحله اول


در ابتدا باید برنامه نوا لانچر را با مراجعه به فروشگاه پلی دریافت و نصب کنید.

مرحله دوم

پس از نصب می توانید سپس برنامه را مطابق با گوشی خود تنظیم کنید. علاوه بر این می توانید با این برنامه مطالب میل خود شخصی سازی داشته باشید.

مرحله سوم

پس از آن برای تغییر آیکون یا بازیابی آنها باید 10 تا 15 ثانیه به خوبی آیکون را فشار دهید.

مرحله چهارم

سپس شاهد گزینه هایی خواهید بود که برای درخواست ویرایش است. در نتیجه باید دکمه ویرایش را فشار دهید و آیکون خود را با یک آیکون قدیمی جایگزین کنید.

مرحله پنجم


برای ویرایش می توانید هر نوع تصویری که می خواهید به کار گیرید. با این حال می توانید به سادگی آیکون قدیمی را انتخاب کنید. بنابراین باید آیکون موردنظر را دانلود کرده و به کار گیرید. علاوه بر آن هر تصویر دیگری را هم می توانید مورد استفاده قرار دهید.

بازیابی آیکون ها در گوگل کروم

مراحل قبلی گفته شده برای سیستم عامل اندروید است و حال می خواهیم شما را با نحوه بازیابی آیکون ها در گوگل کروم آشنا سازیم. 

مرحله اول


پس از دانلود باید صفحه وب سایت را بروزرسانی کنید. به سادگی وارد لینک سایت شده که باید به داک، مپ و برخی دیگر شوید. سپس آیکون تغییر یافته را مشاهده خواهید کرد. البته این برنامه افزودنی برای گوگل کروم دردسترس نیست. بنابراین به سادگی می توانید آیکون های موردنظر را در گوگل کروم بازیابی کنید.

مرحله دوم


با تمام این اوصاف تغییر آیکون به سادگی قابل انجام است.منبـع XIAOMITODAY
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
برچسب ها گوگل