نحوه نصب گوگل پلی استور در گوشی های ردمی با رام چین

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
24 آذر 1399

متاسفانه گوشی های هوشمند ردمی با رام چین فاقد استور گوگل پلی هستند و از برخی سرویس این شرکت بهره نمی برند. همچنین چین استفاده از سرویس های گوگل روی محصولات چینی را ممنوع کرده است. همین امر موجب شده تا رام چین گوشی های ردمی فاقد استور گوگل پلی باشد.

بنابراین اگر می خواهید برنامه هایی چون فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و برخی از این قبیل را داشته باشید، بدون گوگل پلی استور دستیابی به آنها کمی دشوار خواهد شد. با این حال دیگه نیازی نیست نگران باشید و ما می خواهیم شما را با نحوه نصب گوگل پلی استور در گوشی های ردمی رام چین آشنا سازیم.

البته بدون سرویس های گوگل نمی توانید به سادگی برخی از اپ ها و ویژگی های کاربردی را به کار گیرید. بهتر است اتصالی به اینترنت داشته باشید تا بتوانید کاربری راحتی با گوشی های هوشمند ردمی با رام چین داشته باشید. ما می خواهیم با ارائه روش هایی شما را آشنا سازیم تا به سادگی بتوانیم گوگل پلی استور را در گوشی های ردمی رام چین داشته باشید.

برای آن که بتوانید اپ های موردنظر را از طریق فروشگاه گوگل پلی داشته باشید، کافی است مواردی که می گوییم را به کار گیرید. 


نصب فروشگاه گوگل پلی 

برای نصب فروشگاه گوگل پلی کافی است که مراحل زیرا را دنبال کنید. البته این امر برای گوشی های هوشمند ردمی با رام چین انجام خواهد گرفت و شامل دیگر اسمارتفون ها نخواهد شد.

مرحله اول: ابتدا باید GetApp را در روی گوشی هوشمند خود باز کنید و سپس از اتصال اینترنت خود اطمینان حاصل نمایید.

مرحله دوم: سپس باید نام گوگل پلی استور را در قسمت سرچ بار تایپ کرده تا بتوانید آن را روی نمایشگر مشاهده کنید.

مرحله سوم: با لمس این برنامه می توانید به سادگی آن را دریافت کرده و شاهد دانلود آن باشید. با دریافت گوگل پلی استور، می توانید هر نوع برنامه ای را روی گوشی هوشمند ردمی با رام چین خود داشته باشید.

مرحله چهارم: فرآیند نصب فروشگاه گوگل پلی به اتمام می رسد.


عیب یابی فروشگاه گوگل پلی 

در مراحل فوق متوجه شدید که چگونه می توان فروشگاه گوگل پلی را روی گوشی هوشمند موردنظر خود داشته باشید و دریافت کنید. اما گاهی اوقات پیش می آید که برنامه گوگل پلی استور دچار مشکلاتی روی گوشی ردمی شما شده و از این رو باید به عیب یابی آن بپردازید. در غیر این صورت نمی توانید به استفاده از آن بپردازید.

مرحله اول: پس از نصب موفقیت آمیز برنامه های گوگل روی گوشی های ردمی رام چین، هنگامی که آن را باز می کنید، احتمالا یک صفحه نمایش بازشو مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد برنامه برای عمل کردن، باید تحت قوانین گوگل باشد. با کلیک روی گزینه تایید می توانید برنامه را دانلود و نصب کنید.

مرحله دوم: پس از نصب برنامه های گوگل، می توانید نماد گوگل پلی را روی تلفن هوشمند ردمی خود مشاهده نمایید.

مرحله سوم: اگر همچنان موفق به باز شدن گوگل پلی نشدید، به بخش تنظیمات، برنامه ها، مجوزها بروید و تمام مجوزهای برنامه گوگل را فعال کنید.

مرحله چهارم: گوشی ردمی خود را مجددا راه اندازی کرده و سپس برنامه گوگل پلی را باز می کنید و با اطلاعات حساب ایمیل وارد می شوید. 

مرحله پنجم: فراموش نکنید با رفتن به بخش تنظیمات، مجوزهای اعطایی را غیرفعال سازید. این امر موجب حفظ حریم خصوصی گوشی هوشمند ردمی شما می شود.


استفاده از روش جایگزین برای نصب

اگر متوجه شدید مراحل فوق برای نصب گوگل پلی استور روی گوشی ردمی رام چین شما مناسب نیست، بهتر از از روش های جایگزین و کارآمدتری بهره گیرید. 

مرحله اول: ابتدا یک مرورگر را باز کرده و apk جهت نصب گوگل پلی استور را بیابید و آخرین نسخه را روی گوشی ردمی خود نصب کنید.

مرحله دوم: سپس تلفن هوشمند شما نشان می دهد که از منبع ناشناخته باید فایلی را نصب کند. به تنظیمات رفته و اجازه دانلود را فعال کنید.

مرحله سوم: اکنون گوگل پلی استور روی گوشی ردمی شما نصب شده و سپس می توانید از آن استفاده کنید.

مرحله چهارم: یک گزینه ای وجود دارد که از شما می خواهد خدمات گوگل پلی را نصب کنید. بنابراین فروشگاه گوگل پلی را جستجو و آن را نصب کنید.

مرحله پنجم: دایره قرمز را انتخاب کرده که به شما اجازه می دهد، مطابق با قوانین گوگل عمل کنید. بنابراین می توانید با این روش گوگل پلی استور را روی گوشی ردمی رام چین خود داشته باشید.


نکته پایانی 

اکنون باید بتوانید به سادگی در گوشی ردمی با رام چین خود از گوگل پلی استور با انبوه برنامه های آن استفاده کنید. این سرویس ویژگی های مختلفی را دربرگرفته و افراد می توانند با آن به برنامه های متعددی دسترسی پیدا کنند. بسیاری از گوشی های ساخت چین به دلیل محدودیت هایی فاقد سرویس برنامه گوگل هستند و افراد باید جداگانه آن را دریافت کنند.


منبـع XIAOMITODAY
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید