آیا شیائومی Mi Band 5 با بند Mi Band 4 سازگاری دارد؟

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
20 خرداد 1400

شرکت شیائومی را به جرات می توان از برندهای فعال تولیدکننده لوازم جانبی دانست که هر سال نسل جدید گجت های پوشیدنی خود را در قالب دستبند تناسب اندام و برخی دیگر عرضه می دارد. در این بین انتظار داریم بزودی نسل جدید می بند را به عنوان Mi band 7 شاهد باشیم که ویژگی‌های برجسته ای دارد.

شیائومی Mi Band 5 جدیدترین ورودی در سری دستگاه های پوشیدنی مناسب با بودجه است. این نمایشگر بزرگتر با رنگ آمیزی 1.1 اینچ AMOLED و پشتیبانی از شارژ مغناطیسی باتری 100 میلی آمپری خود را دارد. این 11 حالت ورزشی را شامل می شود، از جمله حالت های جدید مانند یوگا ، پرش با طناب و موارد دیگر. همچنین پیشرفت هایی در نظارت بر خواب ، ویژگی های جدید سلامتی زنان و موارد دیگر وجود دارد. متأسفانه نسخه فروخته شده در سطح بین المللی فاقد برخی از ویژگی های موجود در نسخه چینی است. نسخه چینی پشتیبانی NFC، دستیار صوتی جدید و ویژگی جدید ردیابی اکسیژن خون را اضافه می کند.

با این حال، نسخه بین المللی هنوز هم دارای یک تعداد ویژگی برای یک لباس مناسب تناسب اندام است. در اروپا، این هزینه فقط 40 یورو است و در انگلیس قیمت آن 29 پوند است، هر دو با نام Mi Smart Band 5. این هزینه همچنین از طریق اشخاص ثالث در آمریکا در آمازون با قیمت حدود 36 دلار در دسترس است.

Mi Band 5 یک نسخه بزرگ‌تر از نسخه قبلی این دستگاه یعنی شیائومی Mi Band 4 است که ارزش خرید بسیاری از دارندگان محصول قدیمی را دارد. اگر شما یک Mi Band 4 دارید و مجموعه زیبایی از بندها را برای شخصی سازی آن خریداری کرده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که "آیا Mi شیائومی Mi Band 5 با بندهای Mi Band 4 کار می کند؟" این سوالی است که ما در حال حاضر به آن پاسخ خواهیم داد و متأسفانه، این پاسخی نیست که بسیاری بخواهند بشنوند.

آیا شیائومی Mi Band 5 با بند Mi Band 4 سازگاری دارد؟

متاسفانه، Mi Band 5 با گروههای قدیمی Mi Band 4 سازگار نیست. به زبان ساده، نمایشگر 1.1 اینچی Mi Mi 5 بزرگتر از بندهای Mi Band 4 است که برای طراحی متفاوت و نمایشگر کوچکتر 0.95 اینچی ساخته شده اند.

ما سعی کردیم ماژول ردیاب Mi Band 5 را در داخل باند سیلیکونی Mi Band 4 قرار دهیم. متناسب است، اما به سختی انجام می شود و در جای خود قفل نمی شود. توصیه نمی کنیم این کار را انجام دهید، به خصوص اگر قصد دارید با دستگاه خود کار کنید.

اگر به بندهای جدید شیائومی Mi Band 5 نیاز دارید، خوش شانس هستید که دسته ای از این موارد در آمازون در دسترس هستند.

منبـع androidauthority
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید