راهنمای فروش اقساطی محصولات مای شیائومی

تمامی محصولات مای شیائومی را می توانید با چک یا سفته به صورت اقساطی خریداری نمایید. اقساطی کردن محصولات مای شیائومی با همکاری و سرمایه گذاری شرکت بای چک انجام می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که سود مازادی که به واسطه اقساط از مشتری دریافت می شود تماماً برای شرکت بای چک منظور می شود و مای شیائومی هیچگونه دخالتی در این بخش ندارد. مای شیائومی فقط بستری فراهم کرده است تا مشتری بتواند هر محصولی که بخواهد را به صورت قسطی خریداری نماید.

توجه: بخش اقساط مای شیائومی مختص محصولات سایت مای شیائومی نیست! شما می توانید هر محصولی از هر برندی را در این بخش ثبت نمایید تا بتوانید آن محصول را به صورت اقساط تهیه نمایید.

روند خرید اقساطی چگونه است؟

 1. شما میتوانید خرید خود را هم با چک انجام دهید و هم با سفته و هم با ارائه نامه کسر از حقوق.
 2. ابتدا با مراجعه به فروشگاه مای شیائومی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. این انتخاب لازم نیست خیلی دقیق انجام شود شما فقط لازم است بدانید حدود مبلغی که تصمیم به خرید دارید چه مقدار است.
 3. می توانید با مراجعه به محاسبه گر اقساط که در پایین همین صفحه قرار داده شده است میزان پیش پرداخت و مبلغ ماهانه ای که باید پرداخت کنید را حساب کنید. این که چگونه این اقساط حساب می شود و یا سود ماهیانه چقدر است فرمولی است که شرکت بای چک در اختیار ما قرار داده است که در محاسبه گر آنلاین می توانید خودتان کامل حساب کنید.
 4. حال بعد از اینکه مبالغ اقساط و پیش پرداخت را متوجه شُدید در صورتی که تمایل به خرید اقساطی داشتید باید فرم ثبت نام اقساطی را که در پایین همین صفحه لینک آن قرار داده شده است را پر کنید و منتظر بمانید.
 5. بعد از پر کردن فرم، تیم حقوقی بای چک حساب شما را از لحاظ گردش حساب و یا میزان برگشتی چک بررسی می کنند و نتیجه آن به شما از طریق پیامک و تماس تلفنی اطلاع رسانی می شود. همچنین در هر لحظه ای که تمایل داشتید می توانید از طریق لینک پیگیری درخواست وضعیت که در پایین همین صفحه قرار داده شده است وضعیت درخواست خود را با کد ملی خود پیگیری کنید.
 6. بعد از اینکه نتیجه درخواست شما مشخص شد و از طرف بای چک تایید شُدید، می توانید با مای شیائومی تماس بگیرید تا مدارک لازم را به دفتر مای شیائومی رسانده و محصولات مورد نظر خود را دریافت کنید.
 7. لطفاً قبل از مراجعه حضوری، حتماً طی یک تماس تلفنی هماهنگ کنید که اگر محصولات مورد نظر شما در دفتر مای شیائومی موجود است مراجعه نمایید.

تا زمانی که امکان مراجعه حضوری میسّر نباشد، شما می توانید مدارک را از طریق پیک یا پست برای ما ارسال نمایید.

محاسبه اقساط و میزان پیش پرداخت چگونه محاسبه می شود، چقدر سود اضافه می شود؟

 1. شما باید حداقل یک چهارم مبلغ کل فاکتور (بعلاوه 100 هزار تومان به ازای هر فاکتور) را به صورت نقد و به عنوان پیش پرداخت واریز کنید (البته مبلغ این پیش پرداخت، بصورت پیش فرض می باشد که ممکن است برای برخی از مشتریان، با توجه به سقف خرید یا میزان کارکرد حسابشان، به یک سوم نیز تغییر یابد). بالطبع در صورت تمایل شما می توانید مبلغ پیش پرداخت را بالاتر از میزان تعیین شده هم ببرید.
 2. اینکه میزان سود چقدر است بر اساس میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط مشخص می شود و عدد ثابتی ندارد. بهتر است بر روی لینک محاسبه گر آنلاین که در پایین همین صفحه قرار داده شده است کلیک کنید و با توجه به شرایط پیش پرداخت و تعداد اقساط شما، سود و مبلغ تمام شده برای شما حساب می شود.

نکات مهم

 1. در صورتی که قصد خرید با سفته و یا نامه کسر از حقوق دارید، کافی است سفته به میزان دو برابر کل بدهی باقیمانده که در محاسبه گر اقساط نشان داده می شود، تهیه نمایید(پس از اینکه تمامی اقساط پرداخت گردید و با شرکت بای چک تسویه کامل صورت پذیرفت، می توانید برای هماهنگی جهت دریافت سفته های خود، با ما تماس بگیرید)
 2. در صورتی که نتیجه درخواست به هر دلیلی رد شد تماس شما با مای شیائومی و اصرار بر تایید شما نتیجه ای نخواهد داشت زیرا مای شیائومی در روند تایید و رد فرم ها هیچ دخالتی ندارد و کل کار توسط بای چک انجام می شود.
 3. تا زمانی که جواب فرم شما مشخص نشده است پیگیری خود را از شرکت بای چک که اطلاعات آن در ادامه آمده است انجام دهید. بعد از اینکه جواب فرم شما مشخص شد و تایید شدید می توانید با مای شیائومی برای ارسال مدارک و دریافت محصول اقدام نمایید.
 4. در صورتی که شهرستان هستید و امکان ارسال مدارک را به صورت حضوری در دفتر مای شیائومی ندارید می توانید مدارک را از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید.
 5. تخفیفات محصولات مختص خرید نقدی است. اگر قصد خرید اقساطی دارید باید قیمت بدون تخفیف محصول را لحاظ نمایید.

آیا به ازای هر ماه باید یک برگ چک بدهم؟

خیر لازم نیست به ازای هر ماه یک برگ چک به ما بدهید. شما می توانید به ازای نهایتاً هر 4 ماه یک برگ چک استفاده کنید که در این صورت، برای تاریخ هر چک رأس گیری انجام می شود. راس گیری به این معنی است که تاریخ چک باید وسط بازه درج گردد. به عنوان مثال فرض کنید مبلغ هر قسط شما 100 هزار تومان است برای 24 ماه، شما تصمیم دارید 6 برگ چک 4 ماهه به ما بدهید. مبلغ هر چک شما می شود 400 هزار تومان. اما تاریخ چک اول، دو ماه بعد از تاریخ شروع است نه چهار ماه بعد که ما نیز 15 روز فُرجه به آن اضافه می نماییم. مثلا اگر امروز 1 شهریور است، تاریخ چک اول شما می شود 16 آبان و تاریخ چک بعدی می شود 4 ماه بعد یعنی 16 اسفند و به همین ترتیب 4 ماه به 4 ماه تاریخ چک ها تعیین می شوند. راس گیری به این دلیل انجام می شود که نه شما مشتری عزیز و نه شرکت سرمایه گذار متضرر نشوند به همین دلیل تاریخ چک را وسط بازه زمانی در نظر می گیریم.

لازم به ذکر است که، به جهت ضمانت می بایست سفته به میزان کل مبلغ چک نیز تهیه گردد(پس از اینکه تمامی اقساط پرداخت گردید و با شرکت بای چک تسویه کامل صورت پذیرفت، می توانید برای هماهنگی جهت دریافت سفته های خود، با ما تماس بگیرید)

توجه: تعداد اقساط برای مبلغ فاکتور از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان حداکثر 12 ماه از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان حداکثر 18 ماه و برای مبالغ بیشتر از 6 میلیون تومان تا حداکثر 24 ماه امکان پذیر است .

در صورتی که بعد از خواندن مطلب بالا هنوز سوالی برای خرید اقساطی دارید می توانید از طریق زیر با ما تماس بگیرید:

تماس با مای شیائومی: 44811092-021 —> داخلی 2 (آقای رستمی)

روزهای شنبه تا چهارشنبه (12 الی 18)

برای پیگیری فرم ارسالی و یا سوال در رابطه با تایید و رد شدن فرم خود می توانید با شرکت سرمایه گذار بای چک تماس بگیرید:

تماس با واحد حقوقی بای چک (نیک راستین پارسا): 88641965-021

روزهای شنبه تا چهارشنبه (9 الی 17) – پنج شنبه (9 الی 12)

فرم ثبت نام اقساط